دیدار مسئولین مهروماه با گروه‌های آموزشی سراوان در موسسه آموزشی مهروماه برگزار گردید که در آن مسئول گروه‌های آموزشی شهرستان سراوان جناب آقای احمد شیخ‌زاده، سرگروه زیست‌شناسی  جناب آقای محمود نصرت و سرگروه فیزیک، جنای آقای شهریار شکرزهی، به اتفاق سرکار خانم مرضیه عصمتی و خانم امامی دبیران شهر تهران جلسه مشترکی با مسئولین موسسه آموزشی مهروماه، جناب آقای احمد اختیاری مدیرعامل، جناب آقای محمدحسین انوشه مدیر شورای تالیف و جناب آقای نصرالله افاضل مدیر گروه فیزیک انتشارات مهروماه حضور داشته‌اند.

آقای اختیاری در این جلسه توضیحاتی را درباره مهروماه دادند و در ادامه از تاریخچه و شروع کار و تلاش‌های کنونی و استراتژی انتشارات را بیان کردند.

همچنین آقای شیخ‌زاده خاطرنشان کردند که کیفیت آموزشی سراوان بالاتر از سایر قسمت‌های استان است و توانسته‌اند رتبه‌های بالاتری را به ارمغان آورند. ایشان همچنین در مورد مشکلات آموزشی در علوم پایه صحبت کردند و بیان کردند که کتاب های مهروماه می‌تواند کمک موثری به آموزش منطقه سراوان داشته باشد.

سراوان پایگاه فرهنگی و علمی استان سیستان و بلوچستان است. وی تاکید کرد که مدرسه شهید مطهری واقع در این شهرستان 36% از دانش آموزان سهم رتبه‌های زیر 1000 را دارند.

جناب آقای اختیاری فرمودند در انتشارات امکان همکاری با گروه‌های جهادی آموزش و پرورش در زمینه‌ی اهدای کتاب و پروژه‌های مشترک فراهم است.

مرجع خبر 

  • فن آموز
  • انجمن فیزیک